Czarna Góra – noclegi i atrakcje

Na stronach internetowych jak również w biurach podróży znajdziemy wiele ciekawych ofert dotyczących miejsc, gdzie warto pojechać na wakacje. Z roku na rok przybywa coraz więcej takich ofert, jednak decydując się na wyjazd, warto wybrać miejsce, które zapewni komfortowe warunki, a także ciekawe atrakcje. Jednym z takich miast jest ziemia kłodzka. Znajdziemy tam wiele atrakcji dla dorosłych, ale również dla dzieci.

W Czarnej Górze oferta noclegowa jest bardzo interesująca i systematycznie rozbudowywana. Każdy nocleg dba o swojego klienta, ponieważ gospodarzom zależy na tym, aby turyści czuli się tutaj dobrze i jak najczęściej wracali w te strony.

Jedną z wielu atrakcji, jakie powinniśmy tu zobaczyć zjeżdżalnia grawitacyjna "Czarna Żmija". Jest to zjeżdżalnia bardzo bezpieczna, dlatego chętnie korzystają z niej dorośli, ale i również dzieci. To najdłuższa zjeżdżalnia w Polsce. Zjeżdżalnia ma długość 950 m, a na trasie mamy trzy pętle. Przejazd odbywa się przez las wiaduktem na wysokości 8 metrów nad potokiem. Zjazd odbywa się w 33 osobowych wagonikach. To na pewno niezapomniana przygoda dla wszystkich – pełna adrenaliny.

Gdy będziemy spędzać tu urlop, warto również wejść na Czarną Górę – jest to jedna z najwyższych gór w tamtym rejonie. Warto na tę wycieczkę zabrać ze sobą aparat fotograficzny, dzięki czemu będziemy mogli uwiecznić te piękne widoki. Jeśli nie masz jeszcze planów na wakacje, koniecznie zapoznaj się ofertą ziemi kłodzkiej, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>